• Ново
Y32174240 Бебе Девојки Фустан Шарени Patter Риба Девојка Облечи Мода Девојка Облека Бебе Се Облекуваат Роденден Се Облекуваат За Детска Облека
zoom_in

Y32174240 Бебе Девојки Фустан Шарени Patter Риба Девојка Облечи Мода Девојка Облека Бебе Се Облекуваат Роденден Се Облекуваат За Детска Облека

DEN 863.04

Износот
check Това е достапна


ако ви треба големо ,ве молиме да дојде на оваа продавница за промет на големо само ви благодариме . големината не значи возраст ,ве молиме споредете ја големината да се избере вистинскиот
1. За продажба на Мало
1 ) За испраќање
Сите наредби јас ќе брод тоа во рок од 1-2 дена .освен presell или надвор од акциите ,ако се случи да presell или надвор од акциите ,јас ќе забележите да можете да го откажете или промените дизајн или чекање за неколку дена .Ви благодариме .
2)за големината .
Сите големината не значи возраст ,ве молиме споредете ја големината со вашето бебе облека да се избере вистинскиот .големина Обично изнесува 2 3 4 5 6 .. ,биста на некои облека ќе оди со Кинески големина како 5 7 9 11 13 ,за полесно за клиентите да изберете големината јас ќе го одбележи со овој начин 2/5 3/7 4/9 5/11 6/13 ,она што го одбереш е големината 2 но ,кога ќе ја добиете фустан е 5,не грижете се, тоа е исто ,ви благодарам .
3) за испорака ден
За Кина Пост Воздухопловната ,Обично треба 15-35 денови за испорака .но, некои држава далеку повеќе треба повеќе денови .и за Кина Пост Воздух Mail понекогаш систем не може да следење на пратката ,тоа не значи дека јас не бродот за излез на стоката за вас ,тоа е затоа што на локалните на вашата страна поштата не ажурирање на податоците ,ако се случи вие не може да пратите пратката ,да ми даде повеќе време за чекање, или контактирајте ме ,јас ќе aks мојата превозот агент обидете се да најдете каде што е тоа ,ако изгуби ,пари ќе Целосна наплата назад до тебе .ви благодариме .
4) за повратни информации
Ако ви се допаѓа нив ,да ми даде 5stars повратни информации ,навистина го цениме за ова ,ако нешто се случи со облека како квалитет или да ја испратите на погрешна големина .ве молиме контактирајте со мене ,јас ќе се обидам моето најдобро да се реши проблемот .Го цениме .
2. За трговија на Големо
Бидејќи ние сме во различни сезона ,Пред да се направи нарачката, ве молиме потврдете со мене за акции ,ви благодариме
Уживајте во вашето време во мојата продавница ве молиме ,и да имаат добар ден ^_^
Со Почит
Дина

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 7, 9
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Шема
Бренд Име:
RuiYao
Вграден Градник:
No
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
32174240
Стил:
Формално
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
А-Линија

Слична стока во категоријата..