• Намалена цена
  • Ново
Нови Чипка Се Облекуваат Секси Backless Фустан Деверуша Длабоко V Елегантен Девојка Треба Бел Фустан Vestidos Mujer Женската Мода Се Облекуваат Q226
zoom_in

Нови Чипка Се Облекуваат Секси Backless Фустан Деверуша Длабоко V Елегантен Девојка Треба Бел Фустан Vestidos Mujer Женската Мода Се Облекуваат Q226

DEN 1068.00 2016.00

Износот
check Това е достапна


[xlmodel]-[фото]-[0000]

Големина:
S, M, L, XL
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Вез
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Стил:
Резервоар
Половината:
Природни
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
Q226
Материјал:
Полиестер,Chiffon
Пол:
Жените

Слична стока во категоријата..