• Намалена цена
  • Ново
Vangull Партија Фустани Жените Multicolor Ракави Патент Назад Разлика Sequin Обвивка Фустан 2018 Нови Две Тон Искра Комбо Фустан
zoom_in

Vangull Партија Фустани Жените Multicolor Ракави Патент Назад Разлика Sequin Обвивка Фустан 2018 Нови Две Тон Искра Комбо Фустан

DEN 720.00 1410.72

Износот
check Това е достапна


Големина на табелата(1cm=0.39 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Големина(cm)
Биста(cm)
Должина(cm)
Рамо(cm)
Половината(cm)
S
92
84
34
64
М
96
85
35
68
L
100
86
36 72
XL 104
87
37
76
XXL
108
88
38
80
/
/
/
/
/
Модел Шоу
* Повеќето од нашите договори се предвидени со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-30 работни дена да го достигне.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Како Да Се Измери
Можете да изберете облека во вашата вообичаена големина, ако не сте сигурни дека вашата големина, може да се спрема на следниов начин да се измери.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Sequined
Деколте:
О Деколте
Бренд Име:
vangull
Силуета:
Обвивка
Половината:
Империја
Број На Модел На:
MTOUT17072
Материјал:
Mesh,Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
Стил:
Повик

Слична стока во категоријата..