• Намалена цена
  • Ново
Лето Слатка Уметност Стил Бела Облечи Гроздобер Voile Везови Се Облекуваат Две Парчиња На Жените Чипка Фустан Секојдневен Лабава Плус Големина Фустани
zoom_in

Лето Слатка Уметност Стил Бела Облечи Гроздобер Voile Везови Се Облекуваат Две Парчиња На Жените Чипка Фустан Секојдневен Лабава Плус Големина Фустани

DEN 1200.00 2352.00

Износот
check Това е достапна


Лето Слатка Уметност Стил Бела Облечи Гроздобер Voile Везови Се Облекуваат Две Парчиња На Жените Чипка Фустан Секојдневен Лабава Плус Големина Фустани
Фустан Големина(cm) Биста Должина на Ракав Рамо - S 96 94 - 41 - М 100 95 - 41 - L 104 96 - 41 - XL 108 97 - 41 - 2 XL 112 98 - 41 - Поставата
Големина(cm) Биста Должина на Ракав Рамо Една Големина 80-110 90 - - - ве Молиме Имајте на ум 1. Ве молиме спореди погоре детално големини со твое пред да ја купите. ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Вез
Материјал:
Voile,Lanon,Полиестер,Памук,Чипка
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
YP0949
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
ASRQXJM
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик

Слична стока во категоријата..