• Намалена цена
  • Ново
Missord 2018 Жени Секси Ретро Висок Врат Долг Ракав Флеш Види Преку Фустан Елегантен Женски Возбудува Партија се Облекуваат Vestdios FT9237
zoom_in

Missord 2018 Жени Секси Ретро Висок Врат Долг Ракав Флеш Види Преку Фустан Елегантен Женски Возбудува Партија се Облекуваат Vestdios FT9237

DEN 2592.00 2879.52

Износот
check Това е достапна


Прирачник за мерење.1 - 3 CM грешка рок. Тоа е нормално.
S : биста 86 половината 70 колковите 88
М : биста 90 половината 74 колковите 92
L : биста 94 половината 78 колковите 96
1.Мојот купување заштита времето ќе биде завршена,она што можам да направам?
ако вашата нарачка заштита времето истекува,ве молиме оставете порака.ние може да ви помогне да се прошири ,да се заштити вашата нарачка . 2.Како да ги пратите пратката и знаат каде е тоа сега?
можете да ги копирате вашите следење на број се стави во овој линк за да track : www.17track.net/en 3.Мојата цел како да избегне да плати царина. бесплатен превозот ние обично се прогласи за 6-8вредност за да се избегне царина.но, понекогаш, бидејќи различни политики во различни земји,тоа треба да се плати од страна на купувачот.И да ги изразат испорака ,треба да оставите порака да ни каже колку вредност се изјасни во фактура кога ставање ред.
1.Како да знам која големина да нарачате? ако не знаат која големина одговара на себе,ве молиме контактирајте со нас.раскажете ни ја вашата биста половината и колковите информации можеме да совети големина за вас 2.Дали вие не падне на превозот и трговија на големо? Да,капка цел само да се стави во вашите клиенти адреса кога ставање на ред и имајте на ум ова е капка цел,ние може да го следат тоа, и воопшто не ја напушти која и за нашиот бренд информации во колет.Трговија на големо ,ќе им понуди попуст и бесплатна изразат испорака . 3.може да ти испрати ми ја објект слики без лого? Се разбира, Ние може да ви испрати на објектот слики без лого, ако сакате.можете да контактирате со нас.

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
Turtleneck
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Природни
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
МИС ORD
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
FT9237
Декорација:
Возбудува

Слична стока во категоријата..