• Намалена цена
  • Ново
бела сина, црна, Секси жена фустан Европскиот Летен Костум-се облекуваат Секси Боја Ракави Ниска Градите Премин Завој Задниот Диск Фустан
zoom_in

бела сина, црна, Секси жена фустан Европскиот Летен Костум-се облекуваат Секси Боја Ракави Ниска Градите Премин Завој Задниот Диск Фустан

DEN 1045.00 1339.68

Износот
check Това е достапна

Секси жена фустан Европскиот Летен Костум-се облекуваат Секси Розова Боја Ракави Ниска Градите Премин Завој Открие Назад Вози Автомобил Фустан
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете мерење на табелата внимателно пред да го купат ! Горенаведените бројки се во сантиметар (cm). 1 инч = 2.54 см . ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. бојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување. Ви благодариме за вашето разбирање
. Големина Биста половината Hipline должина M 88 71 96 139 L 93 76 101 139 xl 98 81 106 140 xxl 103 86 111 140
Плаќање
Само преку Aliexpress Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку нашиот безбеден уплатата . Ве молиме да не контактирате ако не можете да направи плаќање веднаш. Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Испорака
Ви благодариме за вашата понуда.
- Ние брод вашата нарачка во рок од 2-3 дена по расчисти исплата.
- Објектот испратени од преку кина Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 39 дена.
- Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 39 дена. Ако не примите објект по 39 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
- Ние брод на адресата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во е компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Однос на скала
Враќање & Наплата
- Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
- Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
Контактирајте со нас
Нашите работното време
-Пекинг време : понеделник до петок 9 : 30 часот до 6 : 30 часот.
Ве молиме Контактирајте со нас преку порака на англиски јазик ,Ние не работа за време на празници во Кина.
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со мене и не ни даваат негативни или природни повратни информации, Ние мора да ви даде задоволително решение. Повратни Информации & DSRs (Детални Продавачот Рејтингот).
Ние зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, Вашите повратни информации и Ѕвездите се исклучително важни за нас како подобро Ѕвезди резултати, влијае на нашата пребарување поставување на .

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
ОСУМ ДО
Материјал:
Ацетат,Spandex
Стил:
Streetwear
Силуета:
Pleated
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Кат Должина
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Половината:
Империја
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
рози
Пол:
Жените
Пол:
Жените
Стил:
плава секси фустан
црна секси фустан:
бела и gown
Сина и gown:
Елегантна жена фустан
Жените's фустан:
Секси Жена Фустан
Без Ракави Ниска Градите Премин:
Завој Назад Вози Фустан
Врати Се Вози Фустан:
Без Ракави Ниска Градите Премин Завој Фустан

Слична стока во категоријата..