• Намалена цена
  • Ново
Секси Тенок Женска Личност црна зелени Colorblock Ruched Капа Ракав Јака Носат Работа Бизнис Секојдневен Партија Bodycon Молив Фустан
zoom_in

Секси Тенок Женска Личност црна зелени Colorblock Ruched Капа Ракав Јака Носат Работа Бизнис Секојдневен Партија Bodycon Молив Фустан

DEN 959.00 1128.48

Износот
check Това е достапна


Топло Добредојде во продавница
1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да ја купите. да може да се меша цел.
2) ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни, пред да поднесе цел !!
3) Пакет : 1x се облекуваат ( Ова е само фустан , Слики не се вклучат и други додатоци. )
Ве молиме да користите слична облека да се споредат големина. Висина на модел е различен, на висина од фустан коленото е различен. Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја. Поради фустан се мери со рака, може да има 2-3 cm грешка.
4) ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор .
100% сосема нов
Големина упатство
Азија
Големина
НАС
Големина
Велика БРИТАНИЈА
Големина
АУ
Големина
Биста
Погоден за
Половината
Погоден за Хип
Погоден за Должина
за
S 2 4 6 75 СМ 80 СМ 62 СМ 66 СМ, 85 CM 92 СМ - - M 4 6 8 80 СМ 84 CM 66 СМ ОД 70 СМ 90 СМ 93 СМ - - L 6 8 10 84 СМ 89 СМ 70 СМ 75 СМ 95 CM 94 СМ - - XL 8 10 12 89 СМ 93 СМ 75 СМ 80 СМ 99 СМ 95 СМ - - XXL 10 12 14 93 СМ 97 СМ 80 СМ 84 СМ 103 CM 95 СМ - - XXXL
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Обвивка
Материјал:
избрани
Број На Модел На:
G 28 С * М * Л * XL * XXL фустан, здолниште
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
ENLU
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Сафари Стил
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Сезоната:
Пролет лето есен 3 Сезона фустани
Пол:
девојка Жените Тенок женски Работа фустан
фустан должина:
Над коленото или на коленото.
стил:
домот Секси жена здолниште фустани
Боја:
Женски фустан, здолниште

Слична стока во категоријата..