• Намалена цена
  • Ново
Пролет, Есен Женска Облека Висока јака 2018 Нови Плетени Течење Назад Чипка Лабава Облека Нерегуларни Сплит Крои Фустан Vestidos 611
zoom_in

Пролет, Есен Женска Облека Висока јака 2018 Нови Плетени Течење Назад Чипка Лабава Облека Нерегуларни Сплит Крои Фустан Vestidos 611

DEN 1370.00 2687.04

Износот
check Това е достапна


големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 85 94 55 35.5 L 89 95 56 Е 36,5 XL 93 96 57 37.5 2 XL 97 97 58 38.5 3 XL 101 98 59 39.5 4 XL 105 99 60 40.5 5 XL 109 100 61 41.5
Топло Совет : за мерење на големината може да биде 2cm грешка, оваа ситуација не е голем квалитет проблем ве Молиме имајте во предвид дека од 1 cm = 0.39 инчи
Pls забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Асиметрични
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
пролет жените се облекуваат
Материјал:
Акрилик,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
Turtleneck
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Стил:
Повик

Слична стока во категоријата..