• Намалена цена
  • Ново
Секси Тенок Секојдневен Партија Нова Печати Стилски Домот Работа Ruched Капа Ракав Соберат О-Вратот Bodycon Коленото Жените Канцеларија Молив Фустани
zoom_in

Секси Тенок Секојдневен Партија Нова Печати Стилски Домот Работа Ruched Капа Ракав Соберат О-Вратот Bodycon Коленото Жените Канцеларија Молив Фустани

DEN 959.00 1128.48

Износот
check Това е достапна


Топло Добредојде во продавница
1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да ја купите. да може да се меша цел.
2) ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни, пред да поднесе цел !!
3) Пакет : 1x се облекуваат ( Ова е само фустан , Слики не се вклучат и други додатоци. )
Ве молиме да користите слична облека да се споредат големина. Висина на модел е различен, на висина од фустан коленото е различен. Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја. Поради фустан се мери со рака, може да има 2-3 cm грешка.
4) ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор .
100% сосема нов
Големина упатство
Азија
Големина
НАС
Големина
Велика БРИТАНИЈА
Големина
АУ
Големина
Биста
Погоден за
Половината
Погоден за Хип
Погоден за Должина
за
S 2 4 6 75 СМ 80 СМ 62 СМ 66 СМ, 85 CM 92 СМ - - M 4 6 8 80 СМ 84 CM 66 СМ ОД 70 СМ 90 СМ 93 СМ - - L 6 8 10 84 СМ 89 СМ 70 СМ 75 СМ 95 CM 94 СМ - - XL 8 10 12 89 СМ 93 СМ 75 СМ 80 СМ 99 СМ 95 СМ - - XXL 10 12 14 93 СМ 97 СМ 80 СМ 84 СМ 103 CM 95 СМ - - XXXL
*
*
*
*
*
*
*
*
*
/

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Обвивка
Материјал:
избрани
Број На Модел На:
G 28 С * М * Л * XL * XXL фустан, здолниште
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
ENLU
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Normcore/Минималистички
Сезоната:
Пролет лето есен 3 Сезона фустани
Пол:
девојка Жените Тенок женски Работа фустан
фустан должина:
Над коленото или на коленото.
стил:
домот Секси жена здолниште фустани
Боја:
црна Женски фустан, здолниште

Слична стока во категоријата..