• Намалена цена
  • Ново
2018 Висок Квалитет на Жените Долго Фустани Пролет Мода Жените Фустани Лабава Dresse Обичните Жени Облека
zoom_in

2018 Висок Квалитет на Жените Долго Фустани Пролет Мода Жените Фустани Лабава Dresse Обичните Жени Облека

DEN 1292.00 2532.48

Износот
check Това е достапна


Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
О Деколте
Материјал:
Lanon,Полиестер,Памук
Број На Модел На:
М12
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Половината:
Природни
Бренд Име:
QKXAJO
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик

Слична стока во категоријата..