• Намалена цена
  • Ново
Childdkivy Бебе Девојки Принцеза се Облекуваат 3-12 Години Децата Есен Зима Фустани за Девојки Децата Партија Фустан За Свадбата
zoom_in

Childdkivy Бебе Девојки Принцеза се Облекуваат 3-12 Години Децата Есен Зима Фустани за Девојки Децата Партија Фустан За Свадбата

DEN 1397.00 1397.28

Износот
check Това е достапна

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Мерење : ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ако вашето дете е посилен или fatter, ние препорачуваме изборот поголем големина. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Внимание : Чевли, шамија, капа, очила и други фотографски додатоци, не се продаваат како производи! Само Продаде Облека!
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Персоналот ќе одговори во рок од 24 часа.
Кога ќе го примите пакетот, ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.Јас би бил многу благодарен.
На крај,ви посакувам среќен шопинг!

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 8, 10, 12
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Силуета:
Бал
Стил:
Европски и Американски Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Mesh,Полиестер,Памук
Декорација:
Цвеќиња
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
71880
Бренд Име:
childdkivy
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Сезоната:
Пролет,Есен
Возраст:
3-12 години

Слична стока во категоријата..