• Намалена цена
  • Ново
Моден Бебе Девојки Деца се Облекуваат Polka Точки Пеперутка Принцеза Еден-парче Облека
zoom_in

Моден Бебе Девојки Деца се Облекуваат Polka Точки Пеперутка Принцеза Еден-парче Облека

DEN 142.00 181.44

Износот
check Това е достапна


Лето Бебе Девојки Деца се Облекуваат Polka Точки Пеперутка Принцеза Еден-парче Облека Здолниште 2-4 Y
100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Над 95% Памук
Бои : Црвена/Виолетова
Модел : Polka Точки+ Пеперутка
Големини : Азија Големина L,XL,2 XL
Забелешка : на која Возраст е само за препорачуваме,Pls проверка на специфични Градите и Должина. Ви благодариме!
Големина На Рамо Градите (Полу) Должината Возраст
L 20cm/7.87" 25cm/9.84" 40cm/15.7" 2 Year
XL 21cm/8.26" 26cm/10.2" 44cm/17.3" 3 Year
2 XL 22cm/8.66" 27cm/10.6" 48cm/18.9" 4 Year
Answer : ___________________________ Note : прирачник мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање
Пакетот Вклучува : 1* Деца Девојка Се Облекуваат

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Декорација:
Appliques
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Petal Ракав
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Шаблон Тип:
Dot
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
децата се облекуваат
Силуета:
Плажа
Бренд Име:
WEIXINBUY

Слична стока во категоријата..