• Намалена цена
  • Ново
Пролет лето мода топла стил на жените најдобро продаваните рака backless патување одмор со износени фустан LQ0051
zoom_in

Пролет лето мода топла стил на жените најдобро продаваните рака backless патување одмор со износени фустан LQ0051

DEN 563.00 1224.00

Износот
check Това е достапна


Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
loyxl.xizi
Материјал:
Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
Обвивка
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Возбудува
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Половината:
Природни
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
LQ0051
Пол:
Жените
Шема:
Чистота
боја:
Црвена, Црна
Содржината на главната ткаенина состав:
81%-90%
Половината Тип:
Средниот-waisted
Големина:
S,M,L,XL
Стил Тип:
Улица catcher
Главната ткаенина компонента 2:
Најлон / Најлон
Skirtlength:
кратко здолниште
Популарната елементи:
Spliced, backless, износени
Стил:
Рака дел

Слична стока во категоријата..