• Намалена цена
  • Ново
ArtSu Домот Цветни Фустан Од Чипка Исклучување Рамо Заврши Партија Макси Сирена Фустани Облека Де Соаре Долго Жените Sequin Beading Матурска Gown
zoom_in

ArtSu Домот Цветни Фустан Од Чипка Исклучување Рамо Заврши Партија Макси Сирена Фустани Облека Де Соаре Долго Жените Sequin Beading Матурска Gown

DEN 1551.00 2820.96

Износот
check Това е достапна


ГОЛЕМИНА(cm)
Биста
Половината
Колковите
Должина
М
78-96
64-92
80-104
150
L
80-102
68-98
86-112
150
XL
84-106
74-100
88-116
150
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Сите големина е Азија големина, не НИ/Европска големина ,ќе има 1-2 големина помала .
Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2.Оваа облека големина на информации е само за референца само, и може да има и 2-3cm разлики поради прирачник за мерење.
3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот .
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . И 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
2. Ако не се задоволни нашите производи, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка , Ние гарантираме ние ќе се 100% реши сите проблеми за вас.

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
ArtSu
Материјал:
Полиестер,Spandex,Чипка
Стил:
Англија Стил
Силуета:
Труба / Сирена
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Beading
Фустани Должина:
Кат Должина
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Половината:
Империја
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
ASDR20892
Пол:
Жените

Слична стока во категоријата..