• Ново
2018 Лето Плажа Одмор Оглавник Плажа Облечи Тенка Облека Темно Зелена Оглавник Секси Нишалка Фустан
zoom_in

2018 Лето Плажа Одмор Оглавник Плажа Облечи Тенка Облека Темно Зелена Оглавник Секси Нишалка Фустан

DEN 1824.00

Износот
check Това е достапна


Големина S bust88 должина 120
Големина M bust88 должина 125
Големина L bust92 должина 130 CM

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Бренд Име:
kiryaquy
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Декорација:
Никој
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Chiffon
Силуета:
Асиметрични
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Број На Модел На:
ZTM482

Слична стока во категоријата..