• Намалена цена
  • Ново
2018 Лето Пролет Нови Тексас Фустан Жените sweet стил Тексас Фустани Sundress со Џеб Комбинезони Фармерки Солидна Фустани gx110
zoom_in

2018 Лето Пролет Нови Тексас Фустан Жените sweet стил Тексас Фустани Sundress со Џеб Комбинезони Фармерки Солидна Фустани gx110

DEN 1076.00 1396.80

Износот
check Това е достапна


ГОЛЕМИНА должина половината хип cm cm cm XS 36 76 82 S 37 80 86 М 38 86 90 L 39 90 94 XL 40 94 98 2 XL 41 98 102 прирачник за мерење, мерење грешка на 2-3 CM

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Џебови
Материјал:
Полиестер,Памук,Тексас
Силуета:
Директно
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
GX110
Сезоната:
Лето
Деколте:
Slash вратот
Стил:
Слатка

Слична стока во категоријата..