• Намалена цена
  • Ново
Spicylace Секси Шупливи Црна Жените Висока Половината Кратко Sleeve Фустан Елегантен Холивуд Макси Долг Фустан Vestidos
zoom_in

Spicylace Секси Шупливи Црна Жените Висока Половината Кратко Sleeve Фустан Елегантен Холивуд Макси Долг Фустан Vestidos

DEN 909.00 1567.68

Износот
check Това е достапна


Поради шопинг сезона,постојат навистина премногу пакети да се справи со,времето за испорака може да биде подолг.Ако вашиот пакети не дојде како што се очекува,ве молиме контактирајте со нас веднаш, наместо да го отворите спорови.Знаете дека добрата комуникација е најефикасен начин да се реши проблеми и сомнежи.Во меѓувреме,ние се чувствуваме толку жал за inconveni ence .
Големина
S/cm
M/cm
L/cm
XL/cm
2 XL/cm
3 XL/cm
Една големина
НАС
4-6
8-10
12
14
16
Велика БРИТАНИЈА
8
10
12
14
16
АУ
8
10
12
14
16
ЕУ
34-36
38-40
42
44
46
Биста
Плочка
Препорачувам
86 90
94
98 102
Половината
Плочка
Препорачувам
70
74
78
82
86
Хип
Плочка
Препорачувам
/
/
/
/
/
Рамо
/
/
/
/
/
Sleeve
25
25
26
26
27
Crotch
Должина
142
142
144
144
146
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Силуета:
Лабава
Декорација:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
Spicylace
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук,Чипка
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Стил:
Повик
Одговара:
За да се спречи големина прашање, ве молиме да ги проверите големините informatio
Големина:
S,M,L,XL,XXL
боја:
Црна
Сезоната:
2018 летен фустан од чипка

Слична стока во категоријата..