• Намалена цена
  • Ново
SAMGAMI БЕБЕ Девојки Фустан Лето Чиста Боја Кратки Ракави Исклучување Рамо Партија Принцеза се Облекуваат Детска Облека Дете Девојка Фустани
zoom_in

SAMGAMI БЕБЕ Девојки Фустан Лето Чиста Боја Кратки Ракави Исклучување Рамо Партија Принцеза се Облекуваат Детска Облека Дете Девојка Фустани

DEN 384.00 480.00

Износот
check Това е достапна


Девојки Фустан
Големина 80-90-100-110-120

Дете НИ Големина:
24M, 12M, 4T, 5T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
18232
Бренд Име:
SAMGAMI БЕБЕ
Вграден Градник:
No
Декорација:
Обвиткан
Материјал:
Spandex,Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Shoulderless

Слична стока во категоријата..