• Намалена цена
  • Ново
Памук, Лен Боја Жените Макси Фустан 2017 Пролет Нови Лажни Два дела Долг Ракав Круг Вратот Лабава Плус Големина Нерегуларни Фустан 5XL
zoom_in

Памук, Лен Боја Жените Макси Фустан 2017 Пролет Нови Лажни Два дела Долг Ракав Круг Вратот Лабава Плус Големина Нерегуларни Фустан 5XL

DEN 792.00 1299.36

Износот
check Това е достапна


Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Пролет
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Бренд Име:
Aelorxin
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Фустани
Половината:
Империја
Декорација:
Копче
Sleeve Стил:
Редовни
наведени година / сезоната:
Во пролетта на 2017
[отворање] пигмент:
Бела, жолта, вино црвено
Плус Големина:
M,L,XL,2XL,3XL,4XL,5XL
лето облечи:
фустан наметка
vestidos:
макси фустан
се облекуваат жените:
Фустани
плажа облечи:
долг фустан
жените се облекуваат:
облека femme ete 2017
vestidos mujer завој фустан:
лето облечи 2017
Партија фустани:
бел фустан boho фустан

Слична стока во категоријата..