• Намалена цена
  • Ново
Секси женска Печатење Фустан Дами Bodycon Коктел над коленото Фустан 03.29
zoom_in

Секси женска Печатење Фустан Дами Bodycon Коктел над коленото Фустан 03.29

DEN 353.00 441.60

Износот
check Това е достапна


• Сите налози се постапува во рок од 3 работни денови по добиеме плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.
• Драг пријател,можете да плаќаат пари од страна на : кредитна картичка/webmoney трансфер/дебитни картички/western union/QIWI Паричник,ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете на овој линк : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
• Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот адреса на е предвидено понудени од страна на купувачите, ве молиме да ја потврдите вашата адреса израз плаќање.
• Предмети ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух mail или ЕМС.
• Online следење на располагање.
Следење на број и webste ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат.
• Ве молиме овозможи 20-60 работни дена (зависи каде што се) за испорака (од датумот на испраќање), затоа што сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина преку Воздух Mail
• Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас.
Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек.
• Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Ние ќе ги направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен.
• Ние го поддржи никаква причина враќање и промена на објектот политика, но ќе треба да плаќаат полна цена за две начин превезува
(го вклучува превозот, даноци и царински трошоци и сл.)и одржување на објектот во добра состојба,
во спротивно ние ќе го задржи правото да го одбие наплата и враќање. Сите политика на враќање мора да се применува во рок од 3 дена (време точка започне од добивање на објектот).
• кога ќе дојде на ред и проблем предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена, и да се обезбеди потврда и доказ низ Видео и Фотографии.
Секси Женска Печатење Фустан Дами Bodycon Коктел Партија Вечер Фустан
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Користи слична облека да се споредат со големина.
Спецификации :
100% сосема нов и висок квалитет.
Пол : Жените
Фустани Должина : Над Коленото,Мини
Силуета : А-Линија
Декорација : Појас
Стил : Секси
Материјал : Полиестер
Модел : Печатење
Деколте : O Вратот
Верзија : Тенок
Ракавот : Без Ракави
Пакетот вклучува : 1 PC Фустан+1 PC Појас
Големина Детали : Int'l Големина НАС велика БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо Половината Должина S 4 8 34 80 см/31.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
JAYCOSIN
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Секси Женска Печатење Фустан Дами Bodycon Коктел Партија Вечер Фустан
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Sashes
точка 1:
се облекуваат во женски фустан
точка 2:
канцеларија фустан
точка 3:
лето облечи
точка 4:
облечи гроздобер
точка 5:
елегантен фустан

Слична стока во категоријата..