• Намалена цена
  • Ново
Младата Новороденче Девојки Деца Сирена Sequin Памук, Чипка Туту Tulle Мини Фустан Партија Свадбена Церемонија Бал Фустани Sundress
zoom_in

Младата Новороденче Девојки Деца Сирена Sequin Памук, Чипка Туту Tulle Мини Фустан Партија Свадбена Церемонија Бал Фустани Sundress

DEN 201.00 228.00

Износот
check Това е достапна


Опис
Симпатична Новороденче Девојки Принцеза Туту Здолниште Romper Jumpsuit Еден Парчиња !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата Шоу
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Romper
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Големина на Врвот Должина Биста*2 Здолниште Должина 70 годишна Возраст 34 cm 22 cm 18 cm 0-3 Месеци 80 36 см 23 см 19 cm 3-6 Месеци 90 38 cm 24 см 20 см 6-9 Месеци 100 40 см 25 см, 21 см 9-18 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :
Плаќање и Испорака
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ . Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, Новородените
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Деца Сирена Sequin Памук, Чипка Туту Tulle Мини Фустан
Материјал:
Памук,Voile
Стил:
Симпатична
Декорација:
Чипка
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
памук, чипка
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
О вратот
фустан стил:
туту фустан
Вистински Слики:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки

Слична стока во категоријата..