• Намалена цена
  • Ново
Принцеза Партија Фустани За Девојки Свадба Фустани, Цветни Печати Деца Пром Фустани Лето Деца Sundress 2 3 4 6 8 9 10 12 Години
zoom_in

Принцеза Партија Фустани За Девојки Свадба Фустани, Цветни Печати Деца Пром Фустани Лето Деца Sundress 2 3 4 6 8 9 10 12 Години

DEN 443.00 575.52

Износот
check Това е достапна

modname=ckeditor
Принцеза Партија Фустани За Девојки Свадба Фустани, Цветни Печати Деца Пром Фустани Лето Деца Sundress 2 3 4 6 8 9 10 12 Години
Децата Принцеза Фустани За Партијата И На Свадба Без Ракави Чипка-Up Kids Пром Фустан Девојки Облека Летен Фустан
Детали За Производот :
Пакет : 1 x Фустан
Сезона : Летни Облечи
Возраст : 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Години Девојки Фустан
Големина 2 T (110) е за 90-100cm висина, Големина 3 T & 4 T (120) се за 100-110cm висина,
Големина на 5 и 6 (130) се за 110-120cm висина, Големина 7 & 8 (140) се за 120-130cm висина,
Големина на 9 и 10(150) се за 130-140cm висина, Големина 11 & 12 (160) се за 140-150cm висина.
Поголемиот дел од облеката се со бесплатен превозот во повеќето земји.
Ќе добиете бесплатен дар кога ќе се стави ред во мојата продавница.
На подарок ќе бидат испратени со вашата нарачка.
Нормално, вашата цел ќе бидат испратени во рок од 1-5 работни дена.
И ако вашиот вкупниот износ на повеќе од $100 на едно време во мојата продавница,
Јас ќе ја испрати својата парцела од брза испорака(како DHL, UPS-от, EMS, Aramex или Fedex) за слободни.
За Услугата
Како да сум во Кина, вашата земја и рудникот се џет заостануваат. Ако не можам да ти одговорам веднаш, ве молиме пратете ми порака. Јас ќе ви одговори што е можно поскоро, кога ќе го видите тоа. Во мојот неработни денови, можете да поставите вашата цел директно и да се направи белешка во ред со вашите барања, или можете да испратите порака до мене од страна на Центарот, јас ќе ви одговори што е можно поскоро.
За Фотографии
Сите овие слики се направени врз основа на реални производи. Бојата разликата е неизбежна, бидејќи на различни светлина и снимање на животната средина. Почитувани пријатели, ве молиме да бидат предмет на вистински производ кога ќе ја добие. Ако сте строги со нашите производи' боја, ве молиме размислете два пати пред да нарачате во нашата продавница, ви благодариме за вашето разбирање и соработка!
За Плаќање
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
За добивање
1.Прво, би сакал да констатирам дека јас не може да го контролира испораката брзина направи ветување за датум на испорака. Времето во вашиот цел е проценета време на испорака, а не реално време на испорака. Но јас ви ветувам дека ќе брод од вашиот производ што е можно поскоро по вашата исплата поминува безбедносната проверка на Aliexpress.
2.Сите наши производи се под оди на двојна проверка, ве молиме осигурете се дека пакетот е во добра состојба, пред да потпише за тоа.
За повратни информации
Ако сте незадоволни со облека кога ќе се добие тоа, ве молиме контактирајте ме пред да го оставите лош повратни информации, јас ќе се обиде да ги реши проблемите и да ви даде пријатен шопинг искуство.

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Број На Модел На:
17602
Стил:
Симпатична
Декорација:
Црисс-Крос
Материјал:
Rayon,Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
OKOUFEN
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија
Пол:
Деца Фустани За Девојки Облека Лето Плажа Фустани, Цветни Фустани
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve Девојки Фустани Летото 2017 Деца Puffl Ракав Фустан
боја:
Цветни Печати Девојки Sundresses Кратко Sleeve Принцеза Фустани Девојки
Соодветна возраст:
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Години Девојки Фустани Vestidos Infantils
Погоден Сезона:
2017 Лето Свадба Фустани За Цвет Девојки Перформанси Фустани
Погодна прилика:
Училиште Струка Партија Вечер Роденден Се Облекуваат Новина Девојки Фустани
Материјал:
2017 Училиште Девојки Перформанси Фустани Деца Девојки Носии
Стил:
Моден Симпатична Божиќ Фустани Девојки Училиште Фустани Памук Фустан
Декорација:
Бренд За Облека На Студентите Вечерни Фустани Vestidos Menina
Продавница тип:
Сè за деца Облека И Додатоци 2017 Деца Работи

Слична стока во категоријата..