• Намалена цена
  • Ново
7-Продавници AF0052 Длабоко V Деколте, Секси Жени Фустан Вратоврска Назад Мрачно Сина Женски Desses Туника Мини Backless Лето Жените Sundress 2018
zoom_in

7-Продавници AF0052 Длабоко V Деколте, Секси Жени Фустан Вратоврска Назад Мрачно Сина Женски Desses Туника Мини Backless Лето Жените Sundress 2018

DEN 806.00 1151.52

Износот
check Това е достапна


Големина S M L XL XXL НИ 4-6 6-8 10-12 14-16 18-20 велика БРИТАНИЈА 6 8 10 12 14 AU 6 8 10 12 14 ЕУ 36 38 40 42 44 Должина/cm 71 72 73 74 - Должина на Ракав/см - - - - - Вратот Ширина/см - - - - - Рамо/см - - - - - Биста/cm 86 92 98 104 - Половината/cm 66 72 78 84 -

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Лак
Материјал:
Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Природни
Шаблон Тип:
Шарени
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
7-продавници
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Резервоар
Број На Модел На:
AF0052

Слична стока во категоријата..