• Намалена цена
  • Ново
Бебето Девојки Памук Фустан Лето Везени Деца Облека Бела Чипка Принцеза Корејски Симпатична Тенка Фустан Деца Фустани
zoom_in

Бебето Девојки Памук Фустан Лето Везени Деца Облека Бела Чипка Принцеза Корејски Симпатична Тенка Фустан Деца Фустани

DEN 252.00 264.96

Износот
check Това е достапна

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.
Ви благодарам многу!!! ^-^ 100% висок квалитет и сосема нова Боја : Како на сликата Материјал : Памук мешавина Стил : Дете лето симпатична фустан Ракав стил : како на сликата покажува Големина : Азија големина ГолеминаФустан должина-Биста*2 Возраст, се Препорачува 100/3 T 56cm/22.04 30cm/11.81 2-3 Y 110/4 T 60cm/23.62 31cm/12.20 3-4 Y 120/5 T 64cm/25.19 32cm/12.59 4-5 Y 130/6 T 68cm/26.77 33cm/12.99 5-6 Y 140/7 T 72cm/28.34 34cm/13.38 6-7 Y answer : ___________________________ Note : прирачник мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање Пакетот Вклучува : 1 x Деца Девојка се облекуваат
За Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Дете НИ Големина:
4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Декорација:
Вез
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
LT265
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Kacakid
Sleeve Стил:
Редовни

Слична стока во категоријата..