• Намалена цена
  • Ново
Секси жените се облекуваат strapless ракави лето долг фустан 2018 нови плажа цветни печати плажа облечи жените макси фустан
zoom_in

Секси жените се облекуваат strapless ракави лето долг фустан 2018 нови плажа цветни печати плажа облечи жените макси фустан

DEN 584.00 858.72

Износот
check Това е достапна


Големина На Табела
Големина
Рамо(cm)
Биста(cm)
Половината Големина(cm)
Пред Должина (cm)
Задните Должина (cm)
S
-
68-78
70
122
113
М
-
72-82
74
123
114
L
-
76-86
78
124
115
XL
-
80-90
82
125
116
ЗАБЕЛЕШКА
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2.Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инч.
3.Поради разликата од набљудувачите и осветлување ефект, сликата може да не се одрази 100% вистинската боја на објектот.
Ви благодариме за вашето разбирање
За превозот
Ние ќе ви испратиме производ од CN Пост Воздух Mail или Epacket за вас. Франција , Шпанија , Холандија и Чиле, ние ќе го испрати Aliexpress испорака за вас.Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме изберете DHL, Fed Ex, Aramex, EMS, и ние ќе го испрати тоа наскоро .
1.Вашиот парцела ќе бидат испратени во 1-5 дена откако ќе го добиете вашите пари .
2. Со цел да се избегне дел од даноци , ние може да го прогласам за пониска вредност .
3.Ако не можете да ги пратите на вашиот парцела , Pls контактирајте со нас , ние ќе ви помогнат да проверите информации и контакт на поштата . И ние ќе направиме се најдобро за вас. Тука е референтен време на испорака :
Време На Испорака
Земја
Превозот Дена
Русија
12-35
Франција
10-30
САД
7-20
Велика БРИТАНИЈА
7-15
Шпанија
10-30
Холандија
10-30
Друга Европска земја
10-30
За Наплата или Препратете
1.Можете да не контактирате ако следење на информации на вашиот парцела не ажурирање во долго време , ние може да ви помогне контакт на поштата да се провери , ако вашиот парцели изгубиле , ние може да го препрати или ви вратат сите пари.
2.Кога ќе примите нашите пратката,ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме контакти мене во Aliexpress првиот(ве Молиме да не се отвори спорот прво),ние ќе го реши вашиот проблем до вашиот задоволни.Ако не може да се реши вашиот проблем или не сте задоволни,а потоа можете да ја отворите спор.Ви благодариме за разбирањето.
За нашата компанија
Ние сме професионални чевли снабдувач . Ние си имаме свој фабрика и бренд.Ние нудиме Високо-квалитетни чевли, и добра услуги , може да бидат сигурни купите во мојата продавница. Можете да не контактирате доколку ви треба други чевли , Ние ќе ви обезбедиме со професионални услуги и висок квалитет на чевли.
За Повратни Информации
1. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи , pls ни даде добар фидбек со 5 ѕвезди , вашата поддршка е најголемата мотивира за нас .
2. Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги , Pls контактирајте со нас прво пред вашите негативни повратни информации.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Стил:
Strapless
Материјал:
Lanon,Полиестер
Половината:
Империја
Број На Модел На:
03-WD390
Деколте:
Strapless
Декорација:
Никој
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Кат Должина
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Бренд Име:
DUOYANG
dew рамо:
жените се облекуваат
долг фустан:
макси фустан
партијата облечи:
дами фустан
bcakless фустан:
тенок фустан
жените секси фустан:
пром фустани 2017
vestidos:
вечер фустан
Стил:
Плажа

Слична стока во категоријата..