• Ново
2 ПАРЧИЊА Горниот Fuser Топлина Ролери 4002-5701-01 Нови Компатибилни За Коника Minolta Di450 Di460 Di470 Di550
zoom_in

2 ПАРЧИЊА Горниот Fuser Топлина Ролери 4002-5701-01 Нови Компатибилни За Коника Minolta Di450 Di460 Di470 Di550

DEN 2595.84

Износот
check Това е достапна


Производи :
2 ПАРЧИЊА Горниот Fuser Топлина Ролери 4002-5701-01 Нови Компатибилни За Коника Minolta Di450 Di460 Di470 Di550
Висок квалитет
100% компатибилни, 100% нови
Слики :
Плаќање :
1.Ние го прифаќаме само Али-плати тука.
2.Ако ви треба друг начин, ве молиме контактирајте со нас
3.Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас
Превозот :
1.За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.
2.Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail.Тоа треба за 15-60 дена.Некои далеку земји треба повеќе од 60days.
Продавачот не е одговорен за време на испорака. Тоа е предвидено од страна на превозникот, државни празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација.
Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail.
3.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот, државни празници . Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
4.Ако не го добиете вашиот парцела во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се следи и да се вратам на вас како е можно поскоро.
5.Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
6.Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот страна .
7.Ако треба да брод од страна на други начини ,ве молиме контактирајте со нас.Следните испорака патишта се исто така достапни : DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX.
8.За царинење на плаќање : Со цел да се спаси непотребни трошоци за нашите клиенти, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност, ако треба .
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Било увозни давачки или такси се на вашата страна.
9.Ние ќе брод објектот во рок од 2-3 дена по уплатата примена.
Политика :
1. Ние и ветуваме дека сите производи се тестирани пред превозот!
2. Купувачите можат да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 5 дена по добивањето ако не сте задоволни со нашата стока.
Ние ќе рефундирање на вашите пари, или да испратите замена во рок од 2-3 работни дена по објектот е примена.
3. Ако стоката не е во согласност со она што ние и ветуваме, можете да контактирате со нас за да рефундирање на вашите пари или размена на вистинскиот .
4. Некои објекти се лесно оштетени за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки.

Тип:
Fuser Ролери
Бренд Име:
HAIPING H
Број На Модел На:
Di450 Di550 Di470 Di460
is_customized:
Yes
квалитет:
Добар квалитет
Функција:
компатибилен нови
испорака:
Може да се следат
Пакет:
Неутрален Пакување
Објектот:
Горниот Fuser Топлина Ролери
Дел Број:
4002-5701-01

Слична стока во категоријата..