• Намалена цена
  • Ново
мастило панделка касета (црна) за Commodore ПРАТЕНИЦИ 801 Време Рекордер / Време Часовникот матрица печатач направени во Кина
zoom_in

мастило панделка касета (црна) за Commodore ПРАТЕНИЦИ 801 Време Рекордер / Време Часовникот матрица печатач направени во Кина

DEN 17328.00 18240.00

Износот
check Това е достапна

Dot-matrix Лента Typewriter лента Најлон Печатач лента Лента Кертриџ Касета Лента Кертриџ Најлон Црна Потпиша Лента Ribn. Cartrg лента Cartidges лента касета мастило панделка лента маска фото лента мастило панделка касета мастило панделка кертриџ inkribbon Печатач МАСТИЛО Панделка Касети Кертриџ Лента Касета МАСТИЛО ПЕЧАТАЧ ЛЕНТА за Печатење Лента Печатач лента кертриџ замена лента лента рефил рефил лента печатач кертриџ мастило панделка замена лента печатач лента касета печатење панделки касета лента компатибилен печатач лента мастило панделка касета потпиша лента кертриџ За : Commodore ПРАТЕНИЦИ 801 Време Рекордер / Време Часовникот матрица печатач направени во Кина (црна) ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web, ве молиме контактирајте со нас. ако треба да се купи неколку елементи во една цел, можете да контактирате со нас за испраќање на линк или да се измени, курир цена. и sellin цена не ги вклучува и увозните даноци. Ние нема да прифати промена или да се вратат на ред, бидејќи се потврди,за разликите за секоја серија на производ, или на фабрика за промена на материјал,боја,дизајн или пакување на стоки.ние не;т прифати наплата за било каква разумна отстапување вклучувајќи ги и големини,па додека тоа не се;т влијае на нејзината употреба. и некои делови имаат уникатна серија бр. за секој prduct expecially за IC, но параметар и стоки се исти, ве молиме имајте на ум или ако имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате. сликата е само за референца,те молам направи објект како стандард.и боја може да се погледне малку разлика за светлина проблем.кога ќе се спомене направени во Кина, материјалот и квалитетот итн. не се точно како оригиналот, само замена на еден, но тоа ќе работат добро На состојба за секој користени предмети е поинаква, тоа можеби и не е точно ист како слика на интернет, но ние ќе guarrantee работи добро. тоа им овозможува на некои марки или други мали пропусти за користени предмети на тоа како scrath за нормална употреба. кога се однесуваат на гаранција, стоката или поправка на стока, ние само одговорен за поправка за нормална, не се вклучат и други надоместоци како данок или курир трошоците итн. понекогаш, ако ние не;t имаат доволно акции за Кина направени стоки, ние може да испрати некои оригинални наместо еден, и ние не;т прифати спор или да се вратат стока за тоа. За сите стоки се достави до Бразил земја, треба вашата даночна id no.(освен испратите EMS), па ве молиме љубезно го извести даночниот бр.

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
за Commodore ПРАТЕНИЦИ 801
Бренд Име:
idaminilab
Ribn. Cartrg:
лента кертриџ

Слична стока во категоријата..