• Намалена цена
  • Ново
Batzuzhi италијански Дизајнер Сребро машки Чевли од Кожа Мажите Фустан Чевли Чипка Oxfords Партија Свадба Чевли Обувки, 46
zoom_in

Batzuzhi италијански Дизајнер Сребро машки Чевли од Кожа Мажите Фустан Чевли Чипка Oxfords Партија Свадба Чевли Обувки, 46

DEN 3484.00 5712.00

Износот
check Това е достапна


Ве молиме проверете ја вашата големина тука !
( Забелешка : Нога должина е должината на ногата, тоа не е insole на чевлите ! ) EUR38=USmen 6=Нога Должина 24 CM-9.45 Инчен EUR39=USmen 6.5=Нога Должина 24.5 СМ-9.65 Инчен EUR40=USmen 7=Нога Должина 25 CM-9.842 Инчен EUR41=USmen 8=Нога Должина беа 25,5 СМ-10.04 Инчен EUR42=USmen 8.5=Нога Должина 26 CM-10.24 Инчен EUR43=USmen 9.5=Нога Должина 26.5 СМ-10.43 Инчен EUR44=USmen 10=Нога Должина 27 CM-10.63 Инчен EUR45=USmen 11=Нога Должина 27.5 СМ-10.83 Инчен Ние ќе брод според EUR ( европската ) големини. Ако одлучите да US8.5, тогаш ние ќе брод EUR42=Нога Должина 26cm-10.24 Инчен за вас. Како да се измери вашата десна нога должина? Проверете подолу слика : ве Молиме прочитајте ја нашата големина упатството внимателно пред изборот на големина. Табани ќе биде подолго од нога должина! На тој начин, тоа е удобно да се носат чевли. Но, различни стилови на чевли со различни insole должина. Со еден збор, вие треба да изберете чевли големина според метри должина , но не insole должина или другите.
Рачно Изработени Чевли Со Врвен Квалитет!
Личност Убав!
Ве молиме изберете ја вашата големина внимателно пред да направите нарачка! Ви благодариме!!
Ве молиме мерка вашиот точни нога должина правилно! Ве молиме прочитајте ја нашата големина упатството внимателно пред изборот на големина.
Плаќање 1) Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ, како што се Western Union,Qiwi паричник, ВИЗА, ДОКУ и така натаму. 2) Плаќање, мора да се примени во рок од 20 работни дена од aution затворање. 3) Ако цел погрешна големина или боја, или сакате да го смените адресата, pls остави порака во ред и контактирајте со нас, тогаш ние ќе го промени тоа за вас.
Превозот 1) Ние брод на Светот и не dropship. 2) точки ќе биде превозот во 1-4 дена по уплатата. 3) ќе ја напишете вашата предмети како подарок во вредност од околу $15 за царинска погодност. 4) Ние прифаќаме Кина Пост Воздух Mail, Netherland Пост Воздух Mail, DHL, EMS, e Packet и така натаму , и можете да изберете го на страна. 5) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10-45 дена, ако вие не може да се добие на време , сака ни побара да се продолжи денот и проверка на следење на информации. 6) Ние ќе ги провери предметите пред да се брод тоа , детали од професионално спакувана со минимални трошоци се грижат да се обезбеди безбедно испорака.
Враќање Враќање 1) Ако производот ќе примите не е како што е опишано, ние се согласувате дека ние може да го промени тоа за вас или се договорат за рефундирање на вашите пари пред цел завршување (кога ќе кликнете на Потврди Нарачка Примени или надминуваат потврда временска рамка). 2) Ако u жаргон добиете предмети по 60 дена, u може да побара за целосна наплата пред цел завршување.

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Чевли Тип:
Oxfords
Пети Форма:
Посочи Пети
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Бренд Име:
Batzuzhi
Затворање Тип:
Чипка-Up
Шаблон Тип:
Шарени
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
BZ204
Outsole Материјал:
Гума
Одделот За Името:
Возрасни Мажи
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Тип На Објект:
облечи чевли од кожа
Моден:
мажите кожени чизми
Име:
Чипка-Up
Име 1:
Мажите Облечи Чевли
Име 3:
Мажите партија чевли
Име 4:
свадба чевли мажи

Слична стока во категоријата..