• Намалена цена
  • Ново
Основни Вистинска Кожа рачно изработени Мажите Свадба Партија Обувки италијански Посочи Пети Дерби Човек Формално се Облекуваат за Статистика Чевли YMX381
zoom_in

Основни Вистинска Кожа рачно изработени Мажите Свадба Партија Обувки италијански Посочи Пети Дерби Човек Формално се Облекуваат за Статистика Чевли YMX381

DEN 3876.00 4080.00

Износот
check Това е достапна


Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
FEIDERUI
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
YMX381
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Чевли Тип:
Дерби Чевли
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..