• Намалена цена
  • Ново
2 бои памук долги ракави Бебе Rompers облека за деца новороденчињата Поларните Руно за Пролет/Есен/Зима
zoom_in

2 бои памук долги ракави Бебе Rompers облека за деца новороденчињата Поларните Руно за Пролет/Есен/Зима

DEN 775.00 1076.64

Износот
check Това е достапна


2 бои 100% памук долги ракави Бебе Rompers облека за деца новороденчињата Поларните Руно за Пролет/Есен/Зима Поддршка Dropshipping Поддршка Веледрогерија Спецификации на бебето rompers : Големина : 3М/6 M/9 M/12 M Слика од бебе rompers :

Дете НИ Големина:
3M, 9M, 6M, 12M
Тип На Објект:
Footies
Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
0-3 месеци,10-12 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
PY1140-IS2
Материјал:
Памук
Бренд Име:
KAVKAS
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Животните
Објектот нема:
PY1140
Применливи пол:
Неутрален/машко или женско
Должина На Ракав:
Долг Ракав
погодни за сезоната:
Пролет и Есен, Пролет и Есен
Од 12 ~ 14 рамен вагон игла / 3 cm:
Is
Дебелина:
Обичните
Материјал:
Памук
Име:
бебе rompers
функција 1:
бебе rompers
Карактеристика 2:
бебе rompers

Слична стока во категоријата..