• Намалена цена
  • Ново
WingSung 621 Класичен Носталгични Традиционалните Фонтана Пенкало Препорачуваме Крило Пеат Фонтана Пен
zoom_in

WingSung 621 Класичен Носталгични Традиционалните Фонтана Пенкало Препорачуваме Крило Пеат Фонтана Пен

DEN 427.00 569.28

Износот
check Това е достапна

Wing Sung 621 Класичен Носталгични Традиционалните Фонтана Пенкало Крило Пеат Фонтана Пен
Нашата продавница политика :
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса информации се точни, спаѓаат вашето име, адреса, пост код, телефонски Нема., Руски клиенти мора да обезбеди целосно име и презиме и англиски адреса, адреса на информации е многу ВАЖНО, ако пратката не може да биде предадена, бидејќи на вашата адреса проблем, ние не ќе биде одговорен за тоа и нема враќање на пари за вас.
1. Испорака :
Ние ќе испрати производ по вашата исплата и помина aliexpress безбедност евалуација. Повеќето од производите ќе бидат испратени надвор од Кина Пост или Сингапур пост, за НАС клиенти, ние ќе ги испрати надвор од epacket, ние ви даде подолу превозот времето потребно за вашиот референца :
САД(со epacket) : 6-20 дена да испорача.
Западна европа и Канада : 7-30 дена да испорача.
На југоисточна европа и Русија : 12-40 дена да испорача.
Јапонија, Јужна Кореја, Сингапур, Малезија : 7-30 дена да испорача.
Блискиот Исток : 12-50 дена да испорача.
Бразил и Јужна Америка : 20-60 дена да испорача.
Погоре време на испорака само за вашиот референца само, времето за испорака на пост не е стабилна, понекогаш тоа побрзо од вашите очекувања, некои пати е потребно подолго од вашите очекувања. Ако ви треба производ hurriedly, можете да изберете курир(Fedex, UPS-от, EMS и сл.).
2. Комуникација :
Ако имате било каков проблем на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да ја испратите порака до нас и да истрага, ќе одговори на вас како е можно поскоро.
3. По продажбата на :
Доколку производите кои сте ги добиле има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека вашето задоволство, спорот не е добар начин да го реши проблемот, ве молиме контактирајте со нас пред да се подигне спор.
4. Враќање на производ :
а. Ние се обидуваме се потрудиме за снабдување на производи што треба.Ние наплата на пари за вас, ако го вратите производот ќе се примени во рок од 7 дена по приемот.
б. Во секое време сакате да го вратите производот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги обезбеди испрати назад адреса за вас.
в.Врати производот мора да биде во оригинална состојба и може да се препродава.
г. Купувачот треба да се носат со превозот надомест за да испратите производот назад кон нас, ние не прифаќаме товарни се соберат парцела.
5. Повратни информации :
Ние ја цениме вашата поддршка и во вашиот бизнис, ако ти се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации.

Тип:
фонтаната пен
Посебна Апликација:
пишување
Бренд Име:
HU ЧИ ШИ
Nib Тип:
Стандарден Тип
Материјал:
Метал
Пишување Точка:
0.5 mm
Nib Материјал:
Iraurita

Слична стока во категоријата..