• Ново
Bluetooth Приемник Безжична Hands-free Комплет FM Предавателот MP3 Плеер Адаптер за полнење 3.5 mm Аудио Микрофон Порта поддршка USB ТФ-Картичка
zoom_in

Bluetooth Приемник Безжична Hands-free Комплет FM Предавателот MP3 Плеер Адаптер за полнење 3.5 mm Аудио Микрофон Порта поддршка USB ТФ-Картичка

DEN 719.52

Износот
check Това е достапна


"
Bluetooth Приемник Безжична Hands-free Комплет за во Автомобил FM Предавателот MP3 Плеер Адаптер за полнење Со 3.5 мм Аудио Микрофон Порта поддршка USB ТФ-Картичка Полнач за Паметни Телефони со Далечински Управувач
* 1.Автомобил MP3 modulator играч за поддршка на 12-24 V,и FM предавателот игра и пренесува музика на вашиот во автомобил стерео систем во автомобилот FM предавателот * 2.За поддршка на линија во функција,поддршка sd/usb,ПОМОШЕН влез/output Play MP3 фајлови преку вградениот SD/MMC картичка читателот & USB порта * 3.Поддржува Bluetooth HFP/HSP,со A2 DP/AVRCP Профили,Bluetooth Handsfree функција * 4.Поддршка на FM Предавателот функција,Вметнете USB флеш диск или на SD-картичка кои содржат MP3 датотеки во USB-порта или слот за мемориска картичка на оваа единица соодветно * 5.Со Аудио Кабел и Далечинска Контрола, Задолжен за i Phone/i Pad/Samsung/Htc.
Bluetooth Приемник Безжична Hands-free Комплет за во Автомобил FM Предавателот MP3 Плеер Адаптер за полнење Со 3.5 мм Аудио Микрофон Порта поддршка USB ТФ-Картичка Полнач за Паметни Телефони со Далечински Управувач
Безжична Bluetooth FM Предавателот е сет за во Автомобил Радио Приемник со 5 V/2.1 USB Полнач за излез Поддршка USB Флеш Возачот и Микро SD Картичка ПОМОШЕН излез и влез
Се игра на музика од USB диск и ТФ-Картичка, ТФ-Картичка читач
Аудио/репродукцијата на музика преку Bluetooth со A2 DP
Поддржува Bluetooth HFP/HSP,со A2 DP/AVRCP Профили
Bluetooth Handsfree функција : Редовен
Дуплекс, DSP(Digital Signal Processing)
Технологија, CVC технологија за ехо откажување и сузбивање на бучава
Задолжен за i Phone/i Pad/Samsung/Htc.
Прекинувач
Широк напојување, погоден за различни автомобили.
Користење на FM Предавателот функција :
1. Приклучете го FM предавателот во вашето возило 's запалка приклучок или моќ порта.
Наместете го вашиот радио да неискористени FM фреквенција, тогаш натпревар истата фреквенција на оваа единица.
2. Вметнете USB флеш диск или на SD-картичка кои содржат MP3 датотеки во USB-порта или слот за мемориска картичка на оваа единица соодветно. Тоа ќе се игра и да го пренесат MP3 датотеки автоматски.
3. Линија-во функција : Користете го обезбедува аудио кабел за да го поврзете MP3/MP4 плеери или друг надворешен уред со ПОМОШЕН текст на оваа единица. Кога ја користите оваа функција, ве молиме запрете репродукција од USB или на мемориската картичка, и на сите функции ќе бидат контролирани од страна на надворешен уред.
Со користење на Bluetooth функцијата :
Користејќи Bluetooth за прв пат, ќе треба да се пар со вашиот мобилен телефон со овој модул. Активирајте го вашиот мобилен телефон 's bluetooth функцијата, потоа за пребарување нов уред. Кога мобилниот телефон ќе го открие оваа единица, ве молиме спарување и поврзување со користење на оригиналните лозинка ""0000""
Во музичката играње на чекање, кога има дојдовен повик, оваа единица ќе се автоматски да се префрлите на фиксен режим.

Тип На Објект:
ФМ Предаватели
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
EinCar
Име На Модел:
Автомобил Bluetooth Mp3 Плеер, Fm Предавателот
Од Моќ:
10V~24V
Напон:
12V
Објектот Тежина:
300g
Специјални Функции:
Bluetooth
Објектот Големина:
Din Автомобил Bluetooth Mp3 Плеер Fm Предавателот
Тип На Производ:
Безжична Bluetooth FM Предавателот е сет за во Автомобил Радио Приемник
Поддршка:
U-диск/USB/SD
Функција:
Bluetooth Handsfree& FM Предавателот
Специјални Функции:
Се игра на музика од USB диск и ТФ-Картичка ТФ-Картичка читач
автомобил полнач за:
Универзална За Сите Возила
боја:
зелено светло
Сет за во автомобил MP3, сет за во Автомобил Радио Приемник:
MP3/WMA музички рацете слободни bluetooth lcd led екран
Се игра на музика од USB диск и ТФ-Картичка, ТФ:
Аудио/репродукцијата на музика преку Bluetooth со A2DP
Безжичен пренос телефонски повик од Blueto:
Поддржува USB диск и SD картичката,со A2DP функција. Со 3,5 mm линија-во џек
Помошен USB или SD Картичка Влез, USB Флеш Дпи:
Bluetooth FM Предавателот, безжична музика поток, bluetooth уреди

Слична стока во категоријата..