• Намалена цена
  • Ново
Германски Soprano 8 Дупки Пластични Рекордер германски стил Кларинет Flute Instrumentos Musicais Flauta Погоден за Студентски Почетник
zoom_in

Германски Soprano 8 Дупки Пластични Рекордер германски стил Кларинет Flute Instrumentos Musicais Flauta Погоден за Студентски Почетник

DEN 749.00 1248.00

Износот
check Това е достапна


Ако сте Русија пријател, pls запомнете да го напишете вашето име и презиме, така што ќе може да се добие парцела успешно! Име : германски Soprano 8 Дупки Пластични Снимачот за Почетник Бренд : Qi Mei Тон : C копче Пакет : Памук Торба Материјал : ABS Пластика Додатоци, Вклучувајќи : 1*Висат јаже 1*Подмачкување на нафта 1*knob 1* Памук торба 1* Кадифен Чистење род
Љубезно Ве Потсетам :
1,Чистење со вода после играње
2,Свирче јазик е клучен дел на изговорот, pls се заштити тоа внимателно.
3,Обидете се вашиот најдобар да се намали расклопување пати.
4.Поради разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја На Објектот.Со нетрпение очекувам да вашата разбирање!
C Кларинет пискав Глас германски стил 8 Дупки Кларинет Flute Instrumentos Musicais Flauta Погоден за Студентски C Clarine

Број На Модел На:
QM8A-4G
Бренд Име:
SevenAngel
Дупка Дизајн:
ОТВОРЕТЕ
Тон:
C
Анти-пукање линија:
QM8A-4G
Боја на Линија:
Црвена
E Механизам:
No
Површината Материјал:
ABS смола
Број на Дупки:
8 дупки
Тело Материјал:
ABS смола
Клучни материјал:
ABS смола
боја:
крем боја
Големина:
32.5 cm * 3.2 cm
Нето тежина:
81.2 g
Тон:
C тон(може да се промени тонот по случаен избор)
Пакет:
памук торба

Слична стока во категоријата..