• Ново
Книгата Случај За Zte Сечилото A512 Стп Кожа Случај Мек Силикон Паричникот Стојат Покритие За ZTE Z10 Картичка Слотови Бизнис Случај
zoom_in

Книгата Случај За Zte Сечилото A512 Стп Кожа Случај Мек Силикон Паричникот Стојат Покритие За ZTE Z10 Картичка Слотови Бизнис Случај

DEN 287.52

Износот
check Това е достапна

a : Карактеристики :
Материјал : Дрво Жито СТП Кожа+TPU Силикон
Дизајн : Флип Случај Кожа
Функција : Со Стојат Телефон Носителот
б : Почитувани Купувачи :
1,Ние сме професионални производител на мобилен телефон случаи
2,Ние производство на телефонот случај модел заврши
3,Ако се во нашата продавница можете да го најдете моделот треба
4 Можете да онлајн E-mail консалтинг нашата онлајн услуга на клиентите
5,јас сум сигурен услуги на клиентите може да ви помогне да го најдете она што ви треба модел
6,Нашата онлајн клиент сервис е 24 часа онлајн

Материјал:
за ZTE Сечилото A512
Бренд Име:
Shantime
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб,Тешки Заштита
дизајн:
Егзотични,Апстракт,Спорт,Мат,Обична,Гроздобер,Бизнис
Компатибилен Бренд:
За Zte Сечилото A512/ZTE Z10

Слична стока во категоријата..