• Намалена цена
  • Ново
За Алкател Идол 5 Мобилен Телефон Случај Покрие Воена Појас Торба Торбичка за Sony Xperia XA1 Плус Zopo Z5000 Wiko Видите Премиер
zoom_in

За Алкател Идол 5 Мобилен Телефон Случај Покрие Воена Појас Торба Торбичка за Sony Xperia XA1 Плус Zopo Z5000 Wiko Видите Премиер

DEN 350.00 412.32

Износот
check Това е достапна

Карактеристики : 1. 100% сосема нов висок квалитет 2. Моден дизајн , го спречува вашиот телефон паднат 3. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстранете 4. Заштити површината против триење и покритие нула знаци ,прашина , отпечатоци од прсти 5. Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња,контрола и пристаништа, без отстранување на случај 6. Лесно да се инсталира 7. Совршено опремени за Сите Под 6.0 инчен Cell Phone 8.Нема Мало Пакување 9.Тоа е Универзален Мобилен Телефон Торба. Големина за :17cmx9cmx2cm Забелешка : Некои торба 's декоративни моделот ќе биде имаат малку поинаква (Не се 100% се Допаѓа фотографијата покажува.) бидејќи на различни Прилагоди. Ако ви се грижи премногу ве молиме не го купат.

Големина:
(6.0 inch) About
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
SZLHRSD
Карактеристики:
Торба Кука Јамка Појас Торбичка
дизајн:
Бизнис,Спортски
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
за Универзален Мобилен Телефон Торба
Модел 1:
за Универзален Мобилен Телефон Торба

Слична стока во категоријата..