• Намалена цена
  • Ново
За Wiko Видите Премиер Случај Флип Режим Lederen Luxe Exclusieve Beschermende Speciale Telefoon Покритие за за Wiko Видите XL
zoom_in

За Wiko Видите Премиер Случај Флип Режим Lederen Luxe Exclusieve Beschermende Speciale Telefoon Покритие за за Wiko Видите XL

DEN 204.00 239.52

Износот
check Това е достапна

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи. Поштенски код Инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.

Материјал:
за Wiko Приказ на Премиерот, за Wiko Видите XL, за Wiko Видите
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
SZLHRSD
Карактеристики:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Големина:
5 inch/4.7 inch
Компатибилен Бренд:
За Zopo
Модел 1:
за Wiko Видите Премиер 5.7 inch
Модел 2:
за Wiko Видите XL 5.99 инчен
Модел 3:
за Wiko Видите 5.7 inch

Слична стока во категоријата..