• Намалена цена
  • Ново
Топла Продажба! Archos 55 Пристап на 3G Случај Нов Пристигнување 6 Бои со Висок Квалитет Флип Кожа со Заштитен Капак на Телефонот Торба
zoom_in

Топла Продажба! Archos 55 Пристап на 3G Случај Нов Пристигнување 6 Бои со Висок Квалитет Флип Кожа со Заштитен Капак на Телефонот Торба

DEN 279.00 382.56

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Производ детали
Корисникот за
Archos 55 Пристап на 3 G
Материјал
Висок Квалитет на Луксузни СТП Кожа
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Боја
Црна, Сина, Кафена И Розова Длабоко Црвена Роза-Црвена
Допир
Тешко Средината Мека
Драг Пријател, Ние се според дупка сајт на вашиот телефон за да се стиска, Секој телефон случај е професионална изменуваат, можеби ние не може да се прикаже слика на дупка сајт, Но ние и ветуваме дека секој телефон случај е 100% совршено одговараат на вашиот телефон на Камерата/МТВ/Јачина на звук/Копче Дупка. Ако не е, ние ќе им даде целосна наплата за вас. Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи. Инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.
Повеќе информации за Производот во нашата продавница,ве молиме одете :

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Големина:
5.5
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Посебен Случај
Бренд Име:
ACROLRS
дизајн:
бизнис
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
ARCHOS
Број На Модел На:
Случај За Archos 55 Пристап на 3G
боја:
Црна, Сина, Кафена И Розова Длабоко Црвена Роза-Црвена
Функција:
100% Одговара за Камера/Flash/Звучници Дупки
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..