• Намалена цена
  • Ново
Со Приказ на Прозорецот за Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 5A Премиер 4 4X Луксузни Транспарентен прекривачот За redmi 5 Плус 5A 4А-4X 4 Телефон Случај
zoom_in

Со Приказ на Прозорецот за Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 5A Премиер 4 4X Луксузни Транспарентен прекривачот За redmi 5 Плус 5A 4А-4X 4 Телефон Случај

DEN 142.00 148.80

Износот
check Това е достапна


Производ Карактеристики>>>
Производи за да се постигне целосен екран на допир, одговори на телефон, види видео не може да флип постигне повеќе практичната отколку мал прозорец holster и поудобно
1. Квалитетот на еколошки СТП кожа, мазна текстура, нежен, се лизга отпорни, удобно, пронаоѓа и практични.
2. Голем прозорец дизајн, телефонот може да се пристапи без отворање на капакот, прикажување на динамичен, одличен визуелен ефект.
3. Кој е за да се отвори, не влијае на било кое копче операција, на директна употреба на основните функции.

Материјал:
За Redmi Забелешка, За Redmi Забелешка 4, За Redmi Забелешка 4X, За Белешка 5A Y1Lite, За Белешка 5A Премиер Y1, За Redmi 4 4Pro, За Redmi 4А -, За Redmi 4X, За Redmi 5A, За Redmi 5, За Redmi 5 Плус
дизајн:
Бизнис,Транспарентен,Егзотични
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 4X,Redmi Забелешка 5A,Redmi 5A,Redmi Забелешка,Redmi Забелешка 4,Redmi 5 Плус,Redmi 4А -, Redmi 4,Redmi 3s,Redmi Забелешка 4X,Redmi 5
Бренд Име:
AXD
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Функција:
Анти-удар,Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Потпирач,Водоотпорен
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Број На Модел На:
за Xiaomi
Тип:
Случај

Слична стока во категоријата..