• Намалена цена
  • Ново
кожа Случај За Леново K8 Забелешка Случај Покритие за Леново K8 Забелешка Флип Случај Покрие паричникот прекривачот
zoom_in

кожа Случај За Леново K8 Забелешка Случај Покритие за Леново K8 Забелешка Флип Случај Покрие паричникот прекривачот

DEN 205.00 215.52

Износот
check Това е достапна


За Леново K8 Забелешка Случај Покритие за Леново K8 Забелешка Покрие Флип Случаи за Леново K8 Белешка Телефонот Случај СТП кожа Силикони паричникот Кеси
Број на модел : За Леново K8 Забелешка Материјал : Направен од Висок Квалитет На СТП Кожа + Меки Силиконски Функција : Моден стил + Флип Кожа + Телефонот Holster + Мулти-Боја Функција : Назад Заштитник Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна +Нечистотија-отпорни Над 2 компјутери е најпосакувана , Повеќе ќе може да се добие 5%.

дизајн:
Бизнис,Гроздобер,Мат
Големина:
5.5 inches, 83.4 cm2 (~71.1% screen-to-body ratio)
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Карактеристики:
СТП кожа случај Флип случај покривајте телефонот торба
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
Salanheo
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Леново
квалитет:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++++
Пад на превозот:
Поддршка контактирајте ме за добра цена
Стил:
Мода, Симпатична, Луксузни, Елегантен, 2017 Најновите Funda
Материјал:
СТП Кожа Мека Силикони
дизајн:
Со Картичката Слотови Стојат Функција
feature1:
Подарок за Жена мажите девојки
Карактеристика 2:
Црна,Кафеава,Сива ,Зелена ,Сина ,Розова,бела
функција 3:
Нечистотија-Отпорни,Анти-Пропадна,Анти-удар
Одговара:
за Леново K8 Забелешка Случај
Случај Тип:
Паричникот Случај флип Случај кожа случај

Слична стока во категоријата..