• Намалена цена
  • Ново
JUST5 СЛОБОДА C105 Случај Нов Пристигнување 5 Бои Мода Флип Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска За JUST5 СЛОБОДА C105 Случај
zoom_in

JUST5 СЛОБОДА C105 Случај Нов Пристигнување 5 Бои Мода Флип Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска За JUST5 СЛОБОДА C105 Случај

DEN 187.00 205.92

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Корисникот за
JUST5 СЛОБОДА C105
Материјал
Висок Квалитет на Луксузни СТП Кожа
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Боја
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
Допир
Тешко Средината Мека
100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
Нов стил на дизајн, магично копче и да поставите картичка
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење
Нашата Продавница default Логистика е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најнов превозот начин кој без следење на информации (превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се патеката во Кина само).Но Ali Express Гаранција можете да добиете на вашите Парцела на време(25-60 дена).ако ви треба на следење на број, ве молиме да плаќаат повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Повеќе Производи во нашата продавница,ве молиме одете :

Материјал:
PU
дизајн:
бизнис
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Големина:
5
Карактеристики:
Ултра-тенок Шарени Кожа Случај
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Maxred
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Just5
Број На Модел На:
Случај за JUST5 СЛОБОДА C105
Бои:
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
is_customized:
Yes
во парк:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Функција:
100% Одговара за Камера/Flash/Звучници Дупки

Слична стока во категоријата..