• Намалена цена
  • Ново
Печатени Кул Цртан филм Пеперутка Тигар Був Флип Нагоре и Надолу Кожа Случај Покритие за TP-Link Neffos C7
zoom_in

Печатени Кул Цртан филм Пеперутка Тигар Був Флип Нагоре и Надолу Кожа Случај Покритие за TP-Link Neffos C7

DEN 203.00 239.04

Износот
check Това е достапна

Печатени Кул Цртан филм Пеперутка Тигар Був Флип Нагоре и Надолу Кожа Случај Покритие за TP-Link Neffos C7
Опис На Производот
професија Обичај нагоре и надолу печатени цртан филм модели посебни телефон случај
1.100% Сосема Нов и добар квалитет .
2.Посебен случај,има дупки за камера и зборува.
3. Многу видови на дизајни за да се избере
4. Совршено се вклопуваат за мобилен телефон, добро се справи со чувство ,со полно тело за заштита на
За Плаќање :
Ние acceppt : Visa,Mastercard,Зачувам
|Потврди Адреса со име и презиме|
Ние брод на Aliexpress адреса на САМО.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
За Превозот :
Ние брод во рок од 3-5 дена по уплатата.
Ние брод во светот со Кина пост,Хонгконг Пост,EMS,DHL,UPS-от,Fed EX,E-Пакет и така натаму.
Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга,но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе им помогне да ги пратите тоа и да ви даде задоволни одговор.
За Повратни Информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди на преглед.
Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации,ви благодариме!

Бренд Име:
YIXIANG
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Ткаеше,Животно,Симпатична,Гроздобер
Големина:
for TP-Link Neffos C7
Карактеристики:
Печатени цртан филм
Компатибилен Бренд:
За TP-Link
Модел:
за TP-Link Neffos C7
Шема:
Не го допре мојот телефон
Шема 2:
Пеперутка
Шема 3:
Dreamcatcher
Шема 4:
тигар
Модел 5:
мачка/куче
Модел 6:
був
Внатре Случај:
Нема Внатре случај, само лепак лента

Слична стока во категоријата..