• Намалена цена
  • Ново
Топла Продажба! JUST5 COSMO L707 Случај Нов Пристигнување 6 Бои со Висок Квалитет Флип Кожа Заштитна Маска За JUST5 COSMO L707 Случај
zoom_in

Топла Продажба! JUST5 COSMO L707 Случај Нов Пристигнување 6 Бои со Висок Квалитет Флип Кожа Заштитна Маска За JUST5 COSMO L707 Случај

DEN 279.00 382.56

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Производ детали
Корисникот за
JUST5 COSMO L707
Материјал
Висок Квалитет на Луксузни СТП Кожа
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Боја
Црна, Сина, Кафена И Розова Длабоко Црвена Роза-Црвена
Допир
Тешко Средината Мека
Драг Пријател, Ние се според дупка сајт на вашиот телефон за да се стиска, Секој телефон случај е професионална изменуваат, можеби ние не може да се прикаже слика на дупка сајт, Но ние и ветуваме дека секој телефон случај е 100% совршено одговараат на вашиот телефон на Камерата/МТВ/Јачина на звук/Копче Дупка. Ако не е, ние ќе им даде целосна наплата за вас. Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи. Инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.
Повеќе информации за Производот во нашата продавница,ве молиме одете :

Материјал:
PU
Карактеристики:
Посебен Случај
дизајн:
бизнис
Бренд Име:
ACROLRS
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Водоотпорен
Големина:
5.5
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Just5
Број На Модел На:
Случај за JUST5 COSMO L707
боја:
Црна, Сина, Кафена И Розова Длабоко Црвена Роза-Црвена
Функција:
100% Одговара за Камера/Flash/Звучници Дупки
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..