• Ново
Smart Приказ на Прозорецот Флип случај За ZTE Сечилото A2Plus BV0730 Случај Покрие школка Заштита За ZTE Сечилото А2 Плус телефон случај Holster
zoom_in

Smart Приказ на Прозорецот Флип случај За ZTE Сечилото A2Plus BV0730 Случај Покрие школка Заштита За ZTE Сечилото А2 Плус телефон случај Holster

DEN 457.92

Износот
check Това е достапна

Smart Приказ на Прозорецот Флип случај За ZTE Сечилото A2 Plus BV0730 Случај Покрие школка Заштита За ZTE Сечилото А2 Плус телефон случај Holster Карактеристики : 1. Производи Детали s : Smart Приказ на Прозорецот Флип случај За ZTE Сечилото A2 Plus Случај Покрие школка Заштита За ZTE Сечилото А2 Плус телефон случај Holster 2. Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа. 3. Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот. 4. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето. 5. Одличен за по-продажба на услуги. ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти.
Напомена : 1. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. 2. Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ако Производот оштетени по Инсталацијата . Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. 3. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. 4. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. 5 . АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . Нашиот техничар целосно ќе тест. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending. ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност. Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа.
DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас.
EMS нормално ти стигне во 7-15 дена.
Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена .
Повратни информации :
1. Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот.

Материјал:
PC + TPU
дизајн:
Бизнис,Обичен
Карактеристики:
За ZTE Сечилото A2Plus
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Големина:
5.5
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
Ivibrate
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
за ZTE Сечилото А2 Плус
Sytle:
случај маска
Број На Модел На:
за ZTE Сечилото А2 Плус
Екранот:
назад случај маска
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
А+Квалитет
Компатибилен режим:
За ZTE Сечилото A2Plus
Акции:
Имаат
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Тип:
За ZTE Сечилото На 2 Плус BV0730

Слична стока во категоријата..