• Намалена цена
  • Ново
5 Бои За Топло! Oukitel C9 Случај Телефон Кожа Маска,Фабрика Директни Заштитна Целосна Флип Стојат Кожа Телефон Школка Случаи
zoom_in

5 Бои За Топло! Oukitel C9 Случај Телефон Кожа Маска,Фабрика Директни Заштитна Целосна Флип Стојат Кожа Телефон Школка Случаи

DEN 187.00 205.92

Износот
check Това е достапна

5 Бои За Топло! За Oukitel C9 Телефон Случај Кожа Маска,Мода Целосна Флип Кожа Стојат Телефон Случаи Маска,Фабрика Директни Бесплатен Превозот
Опис На Производот :
Добредојдовте на нашата продавница!доколку сте продавач,pls да контактирате со нас преку trademanager,јас верувам дека ние ќе направиме среќен трансакција од сега.исто така, ако се купувачот.јас ќе марка на вашиот парцела како подарок парцела,.тоа ќе биде добар подарок за вас или вашите пријатели. Детали за производот : Материјал : Висок Квалитет на Лудиот Коњ СТП Кожа Функција : Застане на Функцијата + Паричникот Стил (1 карта сопствениците) Бои : Црна + Злато+ Розова + Роза + Сина Топло Прашува ВНИМАНИЕ(Pls забелешка) Заради вашиот различен следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува. ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. За било какви прашања ве молиме слободно да ни пишете, ќе одговори во рок од 24 часа, вашето задоволство е наша прва цел. Пакет Содржина : 1 x phone случаи Производи Покаже
Испорака : 1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за мали цел(цел Бразил транзит време 45-90 дена 2. Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број. 3 . Ако не ја прими стоката по 60 дена, ние ќе рефундирање на безусловно. Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции. Се разбира,можете, исто така, може да се земе $2 да се купи следење на број : ве Молиме контактирајте со нас пред да плати за тоа. Политика на враќање : 1. Нема причина враќање или повраток е unaccepted. 2. Се чувствуваат слободни да не контактирате во рок од 3 дена ако производот не работи според нашите вовед, фотографии со што се однесуваат на прашања е потребно. И ние ќе ви обезбеди најдобра услуга по или решение. 3. За било какви проблеми или конфузија во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. 4. Наплата е да се продолжи во 7 дена по нашето миропомазание. Повратни информации и Внимание : 1. Ве молиме да ни остават postitive повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи. 2. Не двоумете се да не контактирате ако не сте задоволни со нашите производи. 3. Ако имате било какви барања на бои,модели,ве молиме оставете порака за нас.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 4. Ние поддршка трговија на големо цена,ве молиме контактирајте со нас ако ви треба голема количина. Топли И Нови Производи

Големина:
100% Perfectly Match
дизајн:
Бизнис,Обичен
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач,Водоотпорен
Карактеристики:
СТП Кожа
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
Maxred
Компатибилен Бренд:
за OUKITEL
боја:
Сина, Црна, Златна,Розова,Роуз
Врски:
лента стап
is_customized:
Yes
имаат камера дупка:
Yes
Број На Модел На:
За Oukitel C9
Тип:
Случај
Функција:
100% Одговара за Камера / Флеш Дупка

Слична стока во категоријата..