• Намалена цена
  • Ново
IDEWEI За Umidigi S2 Случај Покрие Луксузни Кожни Флип Случај За Umidigi S2 Pro/S2 Лајт Заштитна Телефон Случај Ретро Задниот Поклопец
zoom_in

IDEWEI За Umidigi S2 Случај Покрие Луксузни Кожни Флип Случај За Umidigi S2 Pro/S2 Лајт Заштитна Телефон Случај Ретро Задниот Поклопец

DEN 422.00 527.52

Износот
check Това е достапна


Материјал:
За Umidigi S2, За Umidigi S2 Про, За Umidigi S2 Лајт
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Големина:
Original Phone Size
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Карактеристики:
стп кожа случај
Бренд Име:
IDEWEI
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
За Umidigi S2/S2 Pro/S2 Лајт
Материјал:
Мека TPU Силикони+СТП Кожа
боја:
Црна,Кафеава,Црвена, Сина
statu:
во парк
Компатибилен 1:
за UMiDIGI S2 Случај
Компатибилен 2:
За Umidigi S2 Маска
Компатибилен 3:
За Umidigi S2 Флип Случај
Компатибилен 4:
За Umidigi S2 Телефон Случај

Слична стока во категоријата..