• Намалена цена
  • Ново
Луксузна capa За ZTE Сечилото A601 Случај прекривачот со Отворен Прозорец СТП Кожа Случај Покрие 601 Телефон Случај Coque За ZTE BA601 случај школка
zoom_in

Луксузна capa За ZTE Сечилото A601 Случај прекривачот со Отворен Прозорец СТП Кожа Случај Покрие 601 Телефон Случај Coque За ZTE BA601 случај школка

DEN 354.00 372.96

Износот
check Това е достапна

Луксузна capa За ZTE Сечилото A601 Случај прекривачот со Отворен Прозорец СТП Кожа Случај Покрие 601 Телефон Случај Coque За ZTE BA601 случај школка
Карактеристики : 1. Производи Детали s : Луксузни capa За ZTE Сечилото A601 Случај прекривачот со Отворен Прозорец СТП Кожа Случај Покрие 601 Телефон Случај Coque За ZTE BA601 случај школка 2. Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа. 3. Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот. 4. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето. 5. Одличен за по-продажба на услуги. ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти.
Напомена : 1. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. 2. Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ако Производот оштетени по Инсталацијата . Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. 3. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. 4. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. 5 . АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . Нашиот техничар целосно ќе тест. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending. ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност. Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа.
DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас.
EMS нормално ти стигне во 7-15 дена.
Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена .
Повратни информации :
1. Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот.

Материјал:
PU
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер
Мало Пакет:
No
Големина:
5.0
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
Ivibrate
Карактеристики:
За ZTE A601 случај BA601
Sytle:
случај маска
Број На Модел На:
За ZTE A601 случај BA601
Екранот:
назад случај маска
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
А+Квалитет
Компатибилен режим:
За ZTE A601 случај BA601
Акции:
Имаат

Слична стока во категоријата..