• Намалена цена
  • Ново
За LG Q6 Случај Телефон Мода Флип СТП Кожа Стојат Картичка Капакот на Држачот За LG П8 Случај Сјајна Дијаманти Назад Торба За LG Перо 3 Случаи
zoom_in

За LG Q6 Случај Телефон Мода Флип СТП Кожа Стојат Картичка Капакот на Држачот За LG П8 Случај Сјајна Дијаманти Назад Торба За LG Перо 3 Случаи

DEN 142.00 166.56

Износот
check Това е достапна


За LG Q6 Случај Телефон Мода Флип СТП Кожа Стојат Картичка Капакот на Држачот За LG П8 Случај Сјајна Дијаманти Назад Торба За LG Перо 3 Случаи
[ Материјал ] : Оригинални отпорни стп кожа школка [ Функција ] : Анти-несреќа Нечистотија-отпорни и Долго трае [ Type ] : Целосно агол,напред,назад заштитник и изберете една нашите калено стакло [ Функција ] : 1. 100% Сосема Нов 2. Нов моден дизајн на сјајна шема 3. Висок квалитет и прифатлива цена 4. Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња контроли&пристаништа, без да се отстрани случајот 5. Заштитете го вашиот телефон од отпечатоци од прсти, Гребнатини, Шокови, Dusts, Судири и Абразија 6. Лесно да се Соберат и да се Отстранат За LG Q6 Големина : 5.5 Инчен За LG П8 Големина : 5.2 Инчен За LG Перо 3 Големина : 5.7 Inch
Пакет"

Материјал:
За LG Q6, За LG П8, За LG Перо 3
Бренд Име:
DOB
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Сјајни,Jewelled,Обична,Метален
Големина:
5.5 5.2 5.7
Карактеристики:
Поддршка Стојат Носител на функција
QC:
100% проверка пред испорака
боја:
Пинк Golded Се Зголеми Сребро Виолетово-Сина
Стил:
Луксузни модни флип стил
Функција:
Стојат функција Паричникот торба
Карактеристика 2:
Полно Тело, Заштита Случај Заштитен Капак На Телефонот
Материјал:
Врвен квалитет на СТП кожа
Производот Категорија:
Прекривачот Случај
тип 1:
За LG Q6 Случај 5.5
тип 2:
За LG П8 Случај 5.2
тип 3:
За LG Перо 3 Случај 5.7

Слична стока во категоријата..