• Намалена цена
  • Ново
Нова Мода Паричникот Флип СТП Кожа Телефон Случај Маска За iPhone 5/6/6S/7/8 Плус UM
zoom_in

Нова Мода Паричникот Флип СТП Кожа Телефон Случај Маска За iPhone 5/6/6S/7/8 Плус UM

DEN 191.00 212.16

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
Компатибилен модел : За Iphone 5/5 S6/6s/7/7p/8/8p
100% сосема нов и висок квалитет.
Направени на КОМПЈУТЕР, polka dot за дизајн,beatiful и издржливи.
Целосен пристап до сите порти, копчиња, и камери, без отстранување од случајот.
Заштитете го вашиот телефони од dusts, гребнатини, судири и триење.
Ве молиме не двоумете се да го купите.
Пакување се вклучени :
1 x phone случај маска

Материјал:
за iPhone 5 5s, за iPhone 6 6s, за iPhone 6P 6sP, за iPhone 7 8, за iPhone 7P 8P
дизајн:
Бизнис,Обичен
Бренд Име:
KOOYUTA
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 8,iPhone 6,iPhone 8 Плус,iPhone 7 Плус
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone

Слична стока во категоријата..