• Намалена цена
  • Ново
AiLiShi За Explay Индиго Случај Нов Пристигне СТП заштитниот Поклопец со Кожа со Врвен Квалитет Нагоре И Надолу Флип Топла Кожа Случај Со Картичка
zoom_in

AiLiShi За Explay Индиго Случај Нов Пристигне СТП заштитниот Поклопец со Кожа со Врвен Квалитет Нагоре И Надолу Флип Топла Кожа Случај Со Картичка

DEN 228.00 239.52

Износот
check Това е достапна


1.Висок Квалитет на СТП Кожа,100% Сосема Нов
2. Паричникот Стил : Card Slot & Пари Сајт
3. 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник

Материјал:
Висок квалитет на СТП
Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар
дизајн:
Обична,Сјајни
Карактеристики:
Нагоре И Надолу Флип
Компатибилен Бренд:
За Explay
боја:
црна,кафеава,црвена,темно сина
во парк:
Yes
квалитет:
Висок квалитет
Трговија на големо:
Yes
цена:
Фабрика цена

Слична стока во категоријата..