• Намалена цена
  • Ново
Фабрика директни!За DEXP Ixion M140 Инспирира Случај Луксузни Цртан филм Сликарство вертикална телефон торба флип нагоре и надолу СТП Кожа Маска
zoom_in

Фабрика директни!За DEXP Ixion M140 Инспирира Случај Луксузни Цртан филм Сликарство вертикална телефон торба флип нагоре и надолу СТП Кожа Маска

DEN 216.00 239.52

Износот
check Това е достапна


Случај Одговара : За DEXP Ixion M140 Инспирира
Y ou може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава.
Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме. Производ детали 100% нов бренд случај 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник нов стил на дизајн, магија копчето Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење Notice1 : Овој случај рачно изработени,Тоа одговара работи со лепак одбор , кога ќе го залепите телефонскиот, ве молиме цел камерата и звучник дупка да го поклопецот прв ,тогаш тоа ќе биде полесно! Notice2 : На следнава слика е референца сликата, секој модел на камера дупка не е ист, но ние ќе ја испрати на соодветните точни holster на вашата камера модел
Повратни информации е многу важна за нас.
Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ставете директно вертикална телефон торба флип СТП Кожа Покрие случај
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Големина:
For DEXP Ixion M140 Inspire
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
За DEXP Ixion M140 Инспирира
Тип:
Случај

Слична стока во категоријата..